Koszty dostawy



Nasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.
Kontakt

WYDAWNICTWO ŚW. STANISŁAWA BM
ul. Totus Tuus 32
30-610 Kraków
wydawnictwo@stanislawbm.pl

ks. Zygmunt Kosowski
Dyrektor wydawnictwa

dyrektor@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 338
tel. 607 066 722

Dane do faktury
TBC Project Sp. z o.o.
Wydawnictwo św. Stanisława BM
ul. Straszewskiego 2/9
31-101 Kraków
NIP: 6762475667
KRS: 0000508052


Konto sklepu internetowego
TBC Project Sp. z o.o.

31- 101 Kraków, ul. Straszewskiego 2/9
Bank Pekao SA I O/Kraków;
SWIFT: PKOPPLPW; IBAN: PL 17 1240 4533 1111 0010 9722 5523



Dział handlowy
Agnieszka Skorut
Specjalista ds. handlowych – księgarnie, hurtownie
pn.–pt. 7.00–15.00
dzial.handlowy@stanislawbm.pl
agnieszka@stanislawbm.pl
tel. 607 060 067
tel. 12 25 75 336

Edyta Twardosz
Specjalista ds. handlowych – obsługa sklepu internetowego, realizacja zamówień indywidualnych, szkoły i przedszkola

pn.–pt. 7.00–15.00
edyta@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 316
tel. 607 066 763
gg: 11442105

Marta Pudełko
Faktury i rozliczenia
marta@stanislawbm.pl

Magazyn
Tadeusz Rożkowicz
Andrzej Kucharski
magazyn@stanislawbm.pl
tel. 661 910 552




Dział marketingu i reklamy
Magdalena Bezak

marketing@stanislawbm.pl
12 25 75 337

 


Prenumerata „Materiałów Homiletycznych”, poczta kurialna
Stanisława Smoleń

s.smolen@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 334



Dział redakcji
Zofia Kosowska
Redaktor inicjujący
redakcja@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 332
tel. 607 066 762

Barbara Paprot
Dział katechetyczny
ekatecheza@stanislawbm.pl
tel. 607 066 502


Skład komputerowy

Joanna Kulma
joanna@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313

Adam Urbanik
adam@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313


Maciej Olborski
Administrator www

admin@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313



Formularz kontaktowy>>




do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl