Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Franciszek. Życie - miejsca - słowa. bp Grzegorz Ryś

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Dlaczego Franciszek? Bo uratował Kościół i odwrócił porządek zastanego świata, a chrześcijanin bardzo potrzebuje, by coś go wytrąciło z „wszystkowiedzenia” o Panu Bogu.

Biskup Grzegorz Ryś ma dar wcielania ducha św. Franciszka, czynienia go konkretnym i prowokującym do zmiany myślenia. Potrafi też uczynić ruch odwrotny – sprawić, że miejsca odległe w przestrzeni i czasie zaczynają mówić i odsłaniać swoją duszę. Ta dawna intuicja księdza, a obecnie biskupa Grzegorza zyskała dziś potwierdzenie w wyborze imienia przez następcę św. Piotra. Czytając tę książkę, wchodzimy ze św. Franciszkiem w jego świat i wyczuwamy, że Pan Bóg chce nam powiedzieć coś bardzo ważnego o sobie, o Kościele i o nas.

Książka składa się z dwóch części, które korespondują ze sobą. Pierwszą stanowi zapis rekolekcyjnych konferencji o życiu św. Franciszka; druga jest swoistym "przewodnikiem" po miejscach - Asyżu, La Vernie, Greccio, Fonte Colombo i innych - konkretne miejsca są przedstawione pod kątem kolejnych konferencji. Książka bogata w liczne zdjęcia. Do publikacji dołączone są plany sanktuariów związanych z życiem św. Franciszka (plany kościołów i kaplic, układ fresków).

O publikacji

Rok wydania 2013
Liczba stron 328 + plany
Format 125x190
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-561-8
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl