Nasze propozycje

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.* Kupon rabatowy: PREZENT nie obejmuje katechizmów i „Materiałów Homiletycznych”. W zamówieniu należy zaznaczyć pole mam kupon rabatowy, wpisać kod PREZENT i naliczony zostanie wówczas rabat.

Hanna Chrzanowska. Drogowskazy

Dostępność: duża ilość
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 Drogowskazyzbiór myśli bł. Hanny Chrzanowskiej: o rodzinie, o szkole, o powołaniu, o poczuciu humoru, o starości i inne. Dzięki  jej wspomnieniom czytelnik ma możliwość bliżej poznać  jej życie, poglądy, podejście do ludzi, pracy.

O śmierci. (...)Pielęgniarka wobec cierpień i śmierci zachowuje spokój, powagę i opanowanie.  Niech nie zapomina o modlitwie nawet, gdy się da, z domownikami. Módlmy się za tych, co odchodzą, aby Bóg był im łaskawy. I za tych, co nad śmiercią płaczą.

O poczuciu humoru. (...) Na pierwszą kolację (w Warszawskiej Szkole Pielęgniarstwa) podano straszliwą potrawę: śledzie w cieście. Ponieważ jako dziecko uważałam, że jedzenie obrzydliwości kształci charakter i (...) jadłam ukradkiem sól z cukrem –  kontynuując więc w tym duchu – pożerałam śledzie.

O publikacji

Rok wydania 2018
Opracowanie Marzena Florkowska
Liczba stron 64
Format 120x160 mm
Oprawa twarda
ISBN 978-83-7422-895-4
Dla kogo? dla zainteresowanych postacią bł. Hanny Chrzanowskiej
Okazja codzienna lektura, beatyfikacja Hanny Chrzanowskiej
Dlaczego warto? zbiór myśli Hanny Chrzanowskiej, niewielki, łatwy format do czytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl