Polecamy


Co za przewrót!
Przewodnik po spowiedzi
dla młodzieży
– ks. Arturo Cattaneo o. Elia Coviello

Koszty dostawy

Nasze stronywww.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Mała ilustrowana historia Kościoła katolickiego w Polsce – ks. Jan Szczepaniak

historia_kosciola_.jpg
  • nowość
Dostępność: wkrótce!
Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W co wierzyli dziadkowie Mieszka I? Dlaczego mieszkanka ziemi Prusów pomogła wykupić ciało św. Wojciecha? Czemu Szwedzi przegrali pod Jasną Górą? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz w „Małej ilustrowanej historii Kościoła katolickiego w Polsce”.


To pierwsza tego typu publikacja, skierowana głównie do uczniów, studentów, ale i wszystkich pasjonatów historii. Napisana barwnym językiem porusza najważniejsze wydarzenia z historii naszego kraju, nie tylko te dotyczące Kościoła. Mieszko I, Jadwiga Śląska, Augustyn Kordecki, Mikołaj Kopernik, Jan Paweł II to tylko kilka postaci, które pojawiają się na kartach książki. Publikacja wzbogacona została mapami, zdjęciami i malarskimi reprodukcjami, co zdecydowanie uatrakcyjnia przekaz i pozwala na łatwiejsze przyswojenie treści.


„Mała ilustrowana historia Kościoła katolickiego w Polsce” to podręczna encyklopedia wiedzy historycznej, opakowana w atrakcyjną szatę graficzną, która zachęca do pogłębienia wiedzy w przyjemny sposób.

Patronat

O publikacji

Rok wydania 2018
ISBN 978-83-7422-869-5
Dla kogo? Studenci, uczniowie, pasjonaci historii
Okazja Prezent, pomoc edukacyjna
Dlaczego warto? Atrakcyjna forma graficzna, informacje historyczne, anegdoty i legendy zebrane w jedną całość, rzetelna synteza historii Kościoła w Polsce od początków do czasów współczesnych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl