Nasze propozycje

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.* Kupon rabatowy: PREZENT nie obejmuje katechizmów i „Materiałów Homiletycznych”. W zamówieniu należy zaznaczyć pole mam kupon rabatowy, wpisać kod PREZENT i naliczony zostanie wówczas rabat.

Święta chrześcijańskie - Edith Momméja

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jest wiele świąt religijnych, które nadają rytm naszemu życiu, jednak dla sporej większości z nas utraciły swoje znaczenie. Celem niniejszej publikacji jest odnalezienie tego znaczenia i przybliżenia go Czytelnikowi w prosty i jasny sposób. Jeśli uszeregujemy wszystkie te święta – gdyż trzeba wiedzieć, że nie są one od siebie niezależne – opowiedzą nam piękną historię miłości Boga do nas, Jego stworzeń. Chodzi o najprawdziwsze egzystencjalne poszukiwanie sensu naszego życia. Każde święto nosi w sobie własne znaczenie oraz nauczanie, a także prowadzi nas krok po kroku na drogę, która prowadzi do Życia.

Świętować to także porzucić czas profanum naszej codzienności i zanurzyć się w czasie sacrum, boskim czasie. Chodzi więc o porzucenie doczesności, czasoprzestrzeni, źródła złego samopoczucia i bólu, jak i historii naszego życia, aby odnaleźć siebie, daną chwilę w pierwotnym, świętym czasie, w którym wszystko jest harmonią i pokojem, gdzie czas się zatrzymał.

Pozwólmy, aby ta książka poprowadziła nas przez święta chrześcijańskie i nauczyła owocnie przeżywać każde z nich.

O publikacji

Rok wydania 2014
Tłumaczenie Joanna Wisła-Truty
Liczba stron 246
Format 145 x 206mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-632-5
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl