POLECAMY
Kochała Pana Boga i ludzi, radosna, pokorna, obdarzona wieloma talentami. Taka była śp. Helena Kmieć, wolontariuszka i misjonarka zamordowana 24 stycznia 2017 roku w Boliwii. Niebawem będziemy obchodzić 3 rocznicę śmierci Helenki, wspomnijmy ją sięgając do książki/broszury „Warto pięknie żyć”!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Testament serca. Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Testament serca. Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

Redakcja: Barbara Gruszka-Zych

 

Testament Serca to zbiór na pozór łatwych pytań o to, kim jesteśmy. Przeżyte doświadczenia obojętnie jakie by one nie były, pozwalają bardziej zrozumieć samych siebie i innych. Warunkiem koniecznym jest jednak pewna analiza zdarzeń, wgląd w ich istotę. Testament serca daje możliwość zmierzenia się z samym sobą w spokojny sposób. Jest również szansą, na podarowanie czegoś, co jest cenniejsze niż majątek – opowieści o Twoim życiu, doświadczeniach życiowych, popełnionych błędach, wygranych bitwach. Często to, co wydaje się pozornie śmieszne i małostkowe, dla innych może znaczyć bardzo wiele.

 

„Urodziłem się 27 sierpnia 1969 roku. Przez ostatnie 10 lat w moim najbliższym otoczeniu umierali mniej lub bardziej bliscy mi ludzie. Jedni byli bardzo młodzi, inni – jak moja babcia wiekowi. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale pomimo tego, nieustannie czułem, że w wielu przypadkach zabrakło mi czasu, żeby jeszcze o coś zapytać, porozmawiać, odwiedzić, spojrzeć, wypić herbatę…

Zacząłem pytać ludzi, którzy stawali na mojej drodze, czy mają podobne doświadczenia. Okazało się, że w zdecydowanej większości tak.

Pytałem ich, czy mają napisany testament. Większość mówiła, że nie. Na pytanie dlaczego? – najczęściej odpowiadali, że jeszcze mają czas, albo, że nie mają nic cennego, co mogliby przepisać swoim bliskim. Pytałem dalej – jak myślisz, ile jeszcze masz czasu…? Czy na pewno nie masz nic do dania swoim bliskim? Czy cenniejsze niż majątek – nie jest Twoje życie, doświadczenia życiowe, wygrane bitwy, popełnione błędy…?

Zacząłem zadawać sobie pytania próbować na nie odpowiadać. I wtedy napisałem własny testament – Testament serca. Pytania, które sobie zadałem, stały się inspiracją dla wielu ludzi, którzy postanowili spotkać się ze samym sobą, pisząc własny Testament serca. Niezależnie dla kogo, po co i dlaczego”.

Autor

Przeczytaj fragment książki i dołącz do grona wyjątkowych ludzi, którzy piszą swój Testament serca.
 

 

O publikacji

Rok wydania 2016
Liczba stron 75
Format 211 x 297 mm
Oprawa twarda
ISBN 978-83-7422-739-1

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl