122575316 sklep@stanislawbm.pl PL / zł
Kategorie
PL / zł

Wydawnictwo św. Stanisława BM

Co łączy żyjącego w XI wieku Świętego Stanisława BM i współczesnego Świętego Jana Pawła II?

  1. Po pierwsze wiara, która dała im siłę, by być wiernym Bogu do końca.
  2. Po drugie Ojczyzna – Polska, której w szczególny sposób patronują.
  3. Po trzecie Kraków, jako ważny ośrodek ich kultu, gdzie pełnili swoją biskupią posługę.
  4. I wreszcie nasze Wydawnictwo – Wydawnictwo św. Stanisława BM z siedzibą w Centrum św. Jana Pawła II.

Przykład życia tych dwóch wielkich świętych motywuje nas do codziennej pracy w służbie Bogu i drugiemu człowiekowi. Dbamy, aby wydawane tytuły były zgodne z wyznawanymi przez nas wartościami, do których należą: WIARA, PRAWDA, PATRIOTYZM, RODZINA. To na nich opieramy naszą teraźniejszość i na nich chcemy budować naszą przyszłość.

W swojej ofercie, którą staramy się dopasować do potrzeb naszego Czytelnika, znajdują się między innymi: rozważania, biografie, modlitewniki, dzieła z zakresu duchowości i etyki, poradniki i przewodniki. Bardzo ważną częścią naszej oferty są nasze podręczniki do nauki religii oraz pomoce dla katechetów, a dla najmłodszych – oprócz stałej oferty – co miesiąc przygotowujemy czasopismo „Staś”.

Z myślą o duszpasterzach publikujemy „Materiały Homiletyczne”, z których mogą czerpać inspiracje do niedzielnych i okolicznościowych kazań. Prowadzimy również wypożyczalnię ornatów, a także oferujemy możliwość zamówienia dewocjonaliów i banerów.

Chcemy nieustannie się rozwijać, odpowiadając na wyzwania czasu i związane z nimi oczekiwania naszych Odbiorców. Dlatego chętnie podejmujemy indywidualne projekty, wymagające nieszablonowego podejścia i ścisłej współpracy z naszym Zleceniodawcą.

Zapraszamy Cię do grona naszej społeczności na Facebooku i Instagramie
oraz towarzyszenia nam w naszej codziennej misji.

 

Opublikowano: